Implanty

Anatomia palpacyjna Możliwość komentowania Implanty została wyłączona 2
Implanty
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nie można lekceważyć najmniejszych nawet oznak problemów z zębami, a dbanie o zęby nie może sprowadzać się jedynie do regularnego ich czyszczenia. Systematyczne kontrole zębów u dentysty jest najważniejszym elementem naszego dbania o uzębienie.
Z reguły o tym, jak ważna jest higiena jamy ustnej i częste wizyty u stomatologa, dowiadujemy się gdy jest za późno… Pozostaje nam jedynie ratowanie zębów, a to nie jest już zwykle takie proste.

Każdy ubytek wymaga natychmiastowego wypełnienia i to nie tylko ze względów wyglądu. Należy pamiętać, że zęby tworzą kompletny zespół, zatem kiedy nagle wypada nam ząb, reszta zaczyna się przemieszczać lub wysuwać, aby spotkać inne, z którymi mogłyby kontaktować. W rezultacie dochodzi do powstania luk, a nawet do rozchwiania zębów i ich szybkiej straty. Jedynym ratunkiem jest wówczas wstawienie implantu zębowego.
Zdarzają się jednak ludzie, którzy bagatelizują tą kwestię, nawet gdy nieunikniona jest ekstrakcja zęba, a nie każdy wie, że utrata nawet pojedynczego zęba nie jest bez znaczenia dla całego układu gryzienia.

Inne wpisy o zdrowiu oraz medycynie:

Author

admin

Related Articles

Prywatna klinika odwykowa i stomatologiczna Kraków, Warszawa - http://prywatna-klinika-odwykowa.eu/

Search

Back to Top

Dębki kalendarz imprez 2016, Amplituner AV Yamaha RX-A750, armatura łazienkowa Dornbracht, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, wynajem igłofiltrów elastycznych, przeszczep chrząstki warszawa, wynajem zestawów igłofiltrów, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00